NB3N200SDG
Contact Now
    Buy cheap NB3N200SDG from wholesalers
    NB3N200SDG
    Ask Lasest Price
    Payment Terms : L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union,
    Model Number : NB3N200SDG
    • Product Details
    • Company Profile
    NB3N200SDG
    Clock Buffer/Driver IC 1:1 200 MHz 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)