STGE200NB60S
Contact Now
    Buy cheap STGE200NB60S from wholesalers
    STGE200NB60S
    Ask Lasest Price
    Payment Terms : L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union,
    Model Number : STGE200NB60S
    • Product Details
    • Company Profile
    STGE200NB60S
    IGBT Module Single 600 V 200 A 600 W Chassis Mount ISOTOP