CM200DU-24F
Contact Now
    Buy cheap CM200DU-24F from wholesalers
    CM200DU-24F
    Ask Lasest Price
    Payment Terms : L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union,
    Model Number : CM200DU-24F
    • Product Details
    • Company Profile
    CM200DU-24F
    IGBT Module Trench Half Bridge 1200 V 200 A 890 W Chassis Mount Module