FS75R12N2T7B15BPSA2
Contact Now
    Buy cheap FS75R12N2T7B15BPSA2 from wholesalers
    FS75R12N2T7B15BPSA2
    Ask Lasest Price
    Payment Terms : L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union,
    Model Number : FS75R12N2T7B15BPSA2
    • Product Details
    • Company Profile
    FS75R12N2T7B15BPSA2
    IGBT Module Trench Field Stop Full Bridge Inverter 1200 V 75 A 20 mW Chassis Mount AG-ECONO2B