MG40HF12LEC1
Contact Now
    Buy cheap MG40HF12LEC1 from wholesalers
    MG40HF12LEC1
    Ask Lasest Price
    Payment Terms : L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union,
    Model Number : MG40HF12LEC1
    • Product Details
    • Company Profile
    MG40HF12LEC1
    IGBT Module NPT Single Switch 1200 V 40 A 312 W Chassis Mount