CM600DY-24A
Contact Now
    Buy cheap CM600DY-24A from wholesalers
    CM600DY-24A
    Ask Lasest Price
    Payment Terms : L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union,
    Model Number : CM600DY-24A
    • Product Details
    • Company Profile
    CM600DY-24A
    IGBT Module Half Bridge 1200 V 600 A 3670 W Chassis Mount Module