FF1500R17IP5PBPSA1
Contact Now
    Buy cheap FF1500R17IP5PBPSA1 from wholesalers
    FF1500R17IP5PBPSA1
    Ask Lasest Price
    Payment Terms : L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union,
    Model Number : FF1500R17IP5PBPSA1
    • Product Details
    • Company Profile
    FF1500R17IP5PBPSA1
    IGBT Module Trench Field Stop Half Bridge 1700 V 1500 A 1500 W Chassis Mount AG-PRIME3+-5