FP150R07N3E4BOSA1
Contact Now
    Buy cheap FP150R07N3E4BOSA1 from wholesalers
    FP150R07N3E4BOSA1
    Ask Lasest Price
    Payment Terms : L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union,
    Model Number : FP150R07N3E4BOSA1
    • Product Details
    • Company Profile
    FP150R07N3E4BOSA1
    IGBT Module Trench Field Stop Three Phase Inverter 650 V 150 A 430 W Chassis Mount Module