FS50R12KT4B15BPSA1
Contact Now
    Buy cheap FS50R12KT4B15BPSA1 from wholesalers
    FS50R12KT4B15BPSA1
    Ask Lasest Price
    Payment Terms : L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union,
    Model Number : FS50R12KT4B15BPSA1
    • Product Details
    • Company Profile
    FS50R12KT4B15BPSA1
    IGBT Module Trench Field Stop Three Phase Inverter 1200 V 50 A 280 W Chassis Mount AG-ECONO2B