DF150R12RT4HOSA1
Contact Now
    Buy cheap DF150R12RT4HOSA1 from wholesalers
    DF150R12RT4HOSA1
    Ask Lasest Price
    Payment Terms : L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union,
    Model Number : DF150R12RT4HOSA1
    • Product Details
    • Company Profile
    DF150R12RT4HOSA1
    IGBT Module Trench Field Stop Single Chopper 1200 V 150 A 790 W Chassis Mount Module