FP100R12N2T7BPSA1
Contact Now
    Buy cheap FP100R12N2T7BPSA1 from wholesalers
    FP100R12N2T7BPSA1
    Ask Lasest Price
    Payment Terms : L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union,
    Model Number : FP100R12N2T7BPSA1
    • Product Details
    • Company Profile
    FP100R12N2T7BPSA1
    IGBT Module Trench Field Stop Three Phase Inverter 1200 V 100 A 20 mW Chassis Mount AG-ECONO2B