CM450DX-24A
Contact Now
    Buy cheap CM450DX-24A from wholesalers
    CM450DX-24A
    Ask Lasest Price
    Payment Terms : L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union,
    Model Number : CM450DX-24A
    • Product Details
    • Company Profile
    CM450DX-24A
    IGBT Module Half Bridge 1200 V 450 A 2840 W Chassis Mount Module