FF225R17ME7B11BPSA1
Contact Now
    Buy cheap FF225R17ME7B11BPSA1 from wholesalers
    FF225R17ME7B11BPSA1
    Ask Lasest Price
    Payment Terms : L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union,
    Model Number : FF225R17ME7B11BPSA1
    • Product Details
    • Company Profile
    FF225R17ME7B11BPSA1
    IGBT Module Trench Field Stop Half Bridge 1700 V 225 A 20 mW Chassis Mount