CM600HU-12F
Contact Now
    Buy cheap CM600HU-12F from wholesalers
    CM600HU-12F
    Ask Lasest Price
    Payment Terms : L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union,
    Model Number : CM600HU-12F
    • Product Details
    • Company Profile
    CM600HU-12F
    IGBT Module Trench Single 600 V 600 A 1420 W Chassis Mount Module