FF600R12ME7B11BPSA1
Contact Now
    Buy cheap FF600R12ME7B11BPSA1 from wholesalers
    FF600R12ME7B11BPSA1
    Ask Lasest Price
    Payment Terms : L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union,
    Model Number : FF600R12ME7B11BPSA1
    • Product Details
    • Company Profile
    FF600R12ME7B11BPSA1
    IGBT Module Trench Field Stop 2 Independent 1200 V 600 A 20 mW Chassis Mount AG-ECONOD