MG100HF12TLC1
Contact Now
    Buy cheap MG100HF12TLC1 from wholesalers
    MG100HF12TLC1
    Ask Lasest Price
    Payment Terms : L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union,
    Model Number : MG100HF12TLC1
    • Product Details
    • Company Profile
    MG100HF12TLC1
    IGBT Module Trench Single Switch 1200 V 100 A 785 W Chassis Mount