ACS71240LLCBTR-010B3
Contact Now
    Buy cheap ACS71240LLCBTR-010B3 from wholesalers
    ACS71240LLCBTR-010B3
    Ask Lasest Price
    Payment Terms : L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union,
    Model Number : ACS71240LLCBTR-010B3
    • Product Details
    • Company Profile
    ACS71240LLCBTR-010B3
    Current Sensor 10A 1 Channel Hall Effect, Open Loop Bidirectional 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)