ACS70331EOLCTR-2P5U3
Contact Now
    Buy cheap ACS70331EOLCTR-2P5U3 from wholesalers
    ACS70331EOLCTR-2P5U3
    Ask Lasest Price
    Payment Terms : L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union,
    Model Number : ACS70331EOLCTR-2P5U3
    • Product Details
    • Company Profile
    ACS70331EOLCTR-2P5U3
    Current Sensor 2.5A 1 Channel Hall Effect, Open Loop Unidirectional 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)