ACS725LLCTR-30AB-T
Contact Now
    Buy cheap ACS725LLCTR-30AB-T from wholesalers
    ACS725LLCTR-30AB-T
    Ask Lasest Price
    Payment Terms : L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union,
    Model Number : ACS725LLCTR-30AB-T
    • Product Details
    • Company Profile
    ACS725LLCTR-30AB-T
    Current Sensor 30A 1 Channel Hall Effect, Differential Bidirectional 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)